JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Author
is: Höfundur

en: Help
is: Hjálp

en: Published
is: Birt

en: Font size
is: Leturstærð

en: Not published
is: Ekki birt

en: custom
is: sérsniðið

en: Last saved
is: Síðast vistað
