JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Author
it: Autore

en: Help
it: Aiuto

en: Published
it: Pubblicato

en: Font size
it: Dimensione del carattere

en: Not published
it: Non pubblicato

en: custom
it: personalizzato

en: Container width
it: Larghezza contenitore

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
it: Un semplice tema con una colonna, senza tabelle e a larghezza fluida.

en: Last saved
it: Ultimo salvataggio

en: Not saved yet
it: Non ancora salvato
