JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Author
ja: 投稿者

en: Help
ja: ヘルプ

en: Published
ja: 掲載

en: Extra
ja: 拡張

en: Font size
ja: フォントサイズ

en: Not published
ja: 非掲載

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
ja: シンプルな１カラムの、テーブルを用いない可変幅の管理用テーマ。

en: Last saved
ja: 最終更新

en: Not saved yet
ja: 未保存
