JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Font size
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ಗಾತ್ರ

en: Font family
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ಪರಿವಾರ

en: Background image
kn: ಹಿನ್ನಲೆಯ ಚಿತ್ರ
