JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Author
lt: Autorius

en: Help
lt: Pagalba

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: custom
lt: savitas

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
lt: Paprasta vieno stulpelio, be lentelių, nefiksuoto pločio administravimo tema.

en: - Default -
lt: - Numatytasis -

en: Last saved
lt: Paskutinį kartą išsaugota

en: Not saved yet
lt: Dar neišsaugota
