JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Font size
my: စာလုံးအရွယ်အစား

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ

en: Font family
my: စာလုံးပုံစံ မိသားစုများ
