JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Font size
nl: Lettergrootte

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Font family
nl: Fontfamilie

en: custom
nl: aangepast

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
nl: Een eenvoudig enkelkoloms beheerthema met variabele breedte, zonder tabellen.

en: - Default -
nl: - Standaard -

en: Last saved
nl: Laatst opgeslagen

en: Not saved yet
nl: Nog niet opgeslagen
