JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Author
nn: Forfattar

en: Help
nn: Hjelp

en: Published
nn: Publisert

en: Not published
nn: Ikkje publisert

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
nn: Ein enkel utsjånadsmal for administrasjon, med ei kolonne, utan tabellar og med varierande breidde.
