JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Author
pt: Autor

en: Help
pt: Ajuda

en: Published
pt: Publicado

en: Font size
pt: Tamanho da fonte

en: Not published
pt: Não publicado

en: Font family
pt: Família de fontes

en: custom
pt: personalizado

en: Background image
pt: Imagem de fundo

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
pt: Um simples tema para a administração. Uma-coluna, tableless, largura fuída.

en: - Default -
pt: - Padrão -

en: Last saved
pt: Salvo em

en: Not saved yet
pt: Ainda não foi salvo
