JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Author
ro: Autor

en: Help
ro: Ajutor

en: Published
ro: Publicat

en: Font size
ro: Mărimea fontului

en: Not published
ro: Nepublicat

en: Last saved
ro: Ultimul salvat

en: Not saved yet
ro: Nesalvat încă
