JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Author
sq: Autori

en: Help
sq: Ndihmë

en: Published
sq: Publikuar

en: Not published
sq: I pa publikuar

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
sq: Një temë administrimi e thjeshtë një-kollonëshe, me gjerësi fluide.
