JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Author
sv: Författare

en: Help
sv: Hjälp

en: Published
sv: Publicerad

en: Font size
sv: Teckenstorlek

en: Not published
sv: Inte publicerad

en: custom
sv: anpassad

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
sv: Ett enkelt, tabellfritt administrationstema med en kolumn och flytande bredd.

en: Last saved
sv: Senast sparad

en: Not saved yet
sv: Inte sparad ännu
