JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Help
ta: உதவி

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Not published
ta: வெளியிடப்படவில்லை

en: Last saved
ta: கடைசியாக சேமிக்கப்பட்டது

en: Not saved yet
ta: இன்னும் சேமிக்கப்படவில்லை
