JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Author
tr: Yazar

en: Help
tr: Yardım

en: Published
tr: Yayında

en: Font size
tr: Yazı tipi boyutu

en: Not published
tr: Yayınlanmamış

en: custom
tr: özel

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
tr: Basit bir çok-sütunlu, değişken genişlikli yönetim teması.

en: Last saved
tr: Son kaydedilen

en: Not saved yet
tr: Henüz kaydedilmedi
