JOUVE Seven Administration theme (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Author
uk: Автор

en: Help
uk: Довідка

en: Published
uk: Опубліковано

en: Extra
uk: Додаткове

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: Not published
uk: Не опубліковано

en: Font family
uk: Гарнітура

en: custom
uk: інший

en: Background image
uk: Зображення тла

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
uk: Проста одно-колоночна, безтаблична, нефіксована тема з адміністративним інтерфейсом

en: - Default -
uk: - Усталено -

en: Last saved
uk: Остання зміна

en: Not saved yet
uk: Ще не збережено
