jQ UI (8.x-1.6) - en to jv translation catalogue (41 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Done
jv: Rampung

en: Mon
jv: Sen

en: Tue
jv: Sel

en: Wed
jv: Reb

en: Thu
jv: Kem

en: Fri
jv: Jem

en: Sat
jv: Set

en: Sun
jv: Mgg

en: May
jv: Mei

en: Today
jv: Dinā iki

en: Aug
jv: Agu

en: Oct
jv: Okt

en: Nov
jv: Nop

en: Dec
jv: Des

en: Su
jv: Mg

en: Mo
jv: Sn

en: Tu
jv: Sl

en: We
jv: Rb

en: Th
jv: Km

en: Fr
jv: Jm

en: Sa
jv: St

en: About
jv: Ngenani

[ctx: Long month name]
en: January
jv: Januari

[ctx: Long month name]
en: February
jv: Fébruari

[ctx: Long month name]
en: March
jv: Maret

[ctx: Long month name]
en: May
jv: Mei

[ctx: Long month name]
en: June
jv: Juni

[ctx: Long month name]
en: July
jv: Juli

[ctx: Long month name]
en: August
jv: Agustus

[ctx: Long month name]
en: September
jv: Sèptèmber

[ctx: Long month name]
en: October
jv: Oktober

[ctx: Long month name]
en: November
jv: Nopèmber

[ctx: Long month name]
en: December
jv: Dèsèmber
