jQ UI (8.x-1.6) - en to kn translation catalogue (27 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Sunday
kn: ಭಾನುವಾರ

en: Monday
kn: ಸೋಮವಾರ

en: Tuesday
kn: ಮಂಗಳವಾರ

en: Wednesday
kn: ಬುಧವಾರ

en: Thursday
kn: ಗುರುವಾರ

en: Friday
kn: ಶುಕ್ರವಾರ

en: Saturday
kn: ಶನಿವಾರ

en: Done
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Mon
kn: ಸೋಮ

en: Tue
kn: ಮಂಗಳ

en: Wed
kn: ಧ

en: Thu
kn: ಗುರು

en: Fri
kn: ಶುಕ್ರ

en: Sat
kn: ಶನಿ

en: Sun
kn: ಭಾನು

en: May
kn: ಮೇ

en: Today
kn: ಇಂದು

en: Su
kn: ಭಾನು

en: Mo
kn: ಸೋಮ

en: Tu
kn: ಮಂಗಳ

en: We
kn: ಬುಧ

en: Th
kn: ಗುರು

en: Fr
kn: ಶುಕ್ರ

en: Sa
kn: ಶನಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: mm/dd/yy
kn: ತಾರೀಕು(ತಿಂಗಳು/ದಿನಾಂಕ/ವರ್ಷ)
