jQ UI (8.x-1.6) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Thu
mn: Пүрэв

en: Fri
mn: Баасан

en: Sat
mn: Бямба

en: Sun
mn: Ням

en: May
mn: 5-р сар

en: Jan
mn: 1-р сар

en: Feb
mn: 2-р сар

en: Mar
mn: 3-р сар

en: Apr
mn: 4-р сар

en: Oct
mn: 10-р сар

en: Nov
mn: 11-р сар

en: Dec
mn: 12-р сар
