jQ UI (8.x-1.7) - en to kk translation catalogue (27 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Mon
kk: Дс

en: Tue
kk: Сс

en: Wed
kk: Ср

en: Thu
kk: Бс

en: Fri
kk: Жм

en: Sat
kk: Сн

en: Sun
kk: Жк

en: May
kk: Мамыр

en: Jan
kk: Қаң

en: Feb
kk: Ақп

en: Mar
kk: Нау

en: Apr
kk: Сәу

en: Jun
kk: Мау

en: Jul
kk: Шлд

en: Aug
kk: Тмз

en: Sep
kk: Қыр

en: Oct
kk: Қзн

en: Nov
kk: Қар

en: Dec
kk: Жел
