jQ UI (8.x-1.7) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Done
ug: تۈگىدى

en: Mon
ug: دۈ

en: Tue
ug: سە

en: Wed
ug: چا

en: Thu
ug: پە

en: Fri
ug: جۈ

en: Sat
ug: شە

en: Sun
ug: يە

en: May
ug: ماي

en: About
ug: ھەققىدە

[ctx: Long month name]
en: January
ug: 1-ئاي

[ctx: Long month name]
en: February
ug: 2-ئاي

[ctx: Long month name]
en: March
ug: 3-ئاي

[ctx: Long month name]
en: April
ug: 4-ئاي

[ctx: Long month name]
en: May
ug: 5-ئاي

[ctx: Long month name]
en: June
ug: 6-ئاي

[ctx: Long month name]
en: July
ug: 7-ئاي

[ctx: Long month name]
en: August
ug: 8-ئاي

[ctx: Long month name]
en: September
ug: 9-ئاي

[ctx: Long month name]
en: October
ug: 10-ئاي

[ctx: Long month name]
en: November
ug: 11-ئاي

[ctx: Long month name]
en: December
ug: 12-ئاي
