jQ UI (8.x-1.8) - en to et translation catalogue (49 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Done
et: Valmis

en: Prev
et: Eelmine

en: Mon
et: E

en: Tue
et: T

en: Wed
et: K

en: Thu
et: N

en: Fri
et: R

en: Sat
et: L

en: Sun
et: P

en: May
et: Mai

en: Today
et: Täna

en: Jan
et: Jaan

en: Feb
et: Veebr

en: Mar
et: Märts

en: Apr
et: aprill

en: Jun
et: juuni

en: Jul
et: juuli

en: Sep
et: Sept

en: Oct
et: Okt

en: Dec
et: Dets

en: Su
et: P

en: Mo
et: E

en: Tu
et: T

en: We
et: K

en: Th
et: N

en: Fr
et: R

en: Sa
et: L

en: About
et: Programmist

en: mm/dd/yy
et: dd/mm/yy

[ctx: Long month name]
en: January
et: jaanuar

[ctx: Long month name]
en: February
et: veebruar

[ctx: Long month name]
en: March
et: märts

[ctx: Long month name]
en: April
et: aprill

[ctx: Long month name]
en: May
et: Mai

[ctx: Long month name]
en: June
et: juuni

[ctx: Long month name]
en: July
et: juuli

[ctx: Long month name]
en: August
et: august

[ctx: Long month name]
en: September
et: september

[ctx: Long month name]
en: October
et: oktoober

[ctx: Long month name]
en: November
et: november

[ctx: Long month name]
en: December
et: detsember
