jQ UI (8.x-1.8) - en to my translation catalogue (49 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: Done
my: ပြီးစီးပါပြီ

en: Prev
my: ယခင်

en: Mon
my: တနင်္လာနေ့

en: Tue
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wed
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thu
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Fri
my: သောကြာနေ့

en: Sat
my: စနေနေ့

en: Sun
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: May
my: မေလ

en: Today
my: ယနေ့

en: Jan
my: ဇန္နဝါရီလ

en: Feb
my: ဖေဖော်ဝါရီလ

en: Mar
my: မတ်လ

en: Apr
my: ဧပြီလ

en: Jun
my: ဇွန်လ

en: Jul
my: ဇူလှိုင်လ

en: Aug
my: သြဂုတ်လ

en: Sep
my: စက်တင်ဘာလ

en: Oct
my: အောက်တိုဘာလ

en: Nov
my: နိုဝင်ဘာလ

en: Dec
my: ဒီဇင်ဘာလ

en: Su
my: တနင်္ဂနွေ

en: We
my: ဗုဒ္ဒဟူး

en: Th
my: ကြာသပတေး

en: Fr
my: သောကြာ

en: Sa
my: စနေ

en: About
my: အကြောင်း

en: mm/dd/yy
my: လလ/နေ့နေ့/နှစ်နှစ်

[ctx: Long month name]
en: January
my: ဇန်နဝါရီလ

[ctx: Long month name]
en: February
my: ဖေဖေါ်ဝါရီလ

[ctx: Long month name]
en: March
my: မတ်လ

[ctx: Long month name]
en: April
my: ဧပြီလ

[ctx: Long month name]
en: May
my: မေလ

[ctx: Long month name]
en: June
my: ဇွန်လ

[ctx: Long month name]
en: July
my: ဇူလိုင်လ

[ctx: Long month name]
en: August
my: သြဂုတ်လ

[ctx: Long month name]
en: September
my: စက်တင်ဘာလ

[ctx: Long month name]
en: October
my: အောက်တိုဘာလ

[ctx: Long month name]
en: November
my: နိုဝင်ဘာလ

[ctx: Long month name]
en: December
my: ဒီဇင်ဘာလ
    အသုံးပြု စကားစု - လအမည် အပြည့်အစုံ
