jQCloud (3.0.2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Height
sv: Höjd

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Style
sv: Stil

en: Installed
sv: Installerad

en: Other settings
sv: Andra inställningar

en: Rectangular
sv: Rektangulär

en: Shape
sv: Form

en: Custom colors
sv: Anpassade färger

en: Auto resize
sv: Ändra storlek automatiskt
