jQCloud (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Height
it: Altezza

en: Not installed
it: Non installato

en: Style
it: Stile

en: Installed
it: Installato

en: Other settings
it: Altre impostazioni

en: Auto resize
it: Ridimensiona automaticamente
