jQCloud (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Height
tr: Yükseklik

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Delay
tr: Gecikme

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Installed
tr: Kurulu
