jQCloud (8.x-2.2-alpha1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Height
pl: Wysokość

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Style
pl: Styl

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Other settings
pl: Inne ustawienia

en: Shape
pl: Kształt

en: Auto resize
pl: Autodopasowanie

en: Link to term
pl: Odnośnik do terminu
