jQCloud (8.x-2.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Height
ja: 高さ

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Delay
ja: 遅延

en: Style
ja: スタイル

en: Installed
ja: インストール済み

en: Other settings
ja: その他の設定

en: Rectangular
ja: 長方形

en: Shape
ja: 形
