jQCloud (8.x-2.3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Height
vi: Chiều cao

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Auto resize
vi: Tự động đổi cỡ
