JQ Multiselect (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Search
be: Пошук

en: Settings
be: Налады

en: About
be: Аб

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Administer actions
be: Адміністраванне дзеяння
