JQ Multiselect (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Search
da: Søg

en: Settings
da: Indstillinger

en: About
da: Om

en: Select All
da: Markér alle

en: Administer actions
da: Administrér handlinger
