JQ Multiselect (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: About
el: Περί

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Administer actions
el: Διαχείριση ενεργειών
