JQ Multiselect (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Search
et: Otsing

en: Settings
et: Seaded

en: About
et: Programmist

en: Administer actions
et: Tegevuste haldamine
