JQ Multiselect (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Search
fr: Rechercher

en: Settings
fr: Paramètres

en: About
fr: À propos

en: Select All
fr: Tout sélectionner

en: Administer actions
fr: Administrer les actions
