JQ Multiselect (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Search
gl: Buscar

en: Settings
gl: Axustes

en: About
gl: Información

en: Administer actions
gl: Administrar accións
