JQ Multiselect (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Search
is: Leit

en: Settings
is: Stillingar

en: About
is: Um
