JQ Multiselect (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Search
ku: گەڕان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: About
ku: دەربارە

en: Administer actions
ku: بەڕێوەبردنی کردارەکان
