JQ Multiselect (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: About
ps: په اړه

en: Administer actions
ps: چارو پازوالنه
