JQ Multiselect (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: About
sk: Informácie o

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Administer actions
sk: Spravovať akcie
