JQ Multiselect (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: About
sq: Informacione
