JQ Multiselect (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Search
tr: Ara

en: Settings
tr: Ayarlar

en: About
tr: Hakkında

en: Placeholder
tr: Yer tutucu

en: Administer actions
tr: Eylemleri yönet
