JQ Multiselect (1.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Search
af: Soek

en: Settings
af: Verstellings
