JQ Multiselect (1.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Search
ar: بحث

en: Settings
ar: الإعدادات

en: About
ar: حول

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Administer actions
ar: إدارة الإجراءات
