JQ Multiselect (1.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Search
bg: Търси

en: Settings
bg: Настройки
