JQ Multiselect (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Yes
ca: Sí

en: Search
ca: Cerca

en: Settings
ca: Paràmetres

en: About
ca: Detalls

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Administer actions
ca: Administra les accions
