JQ Multiselect (1.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Search
fi: Etsi

en: Settings
fi: Asetukset

en: About
fi: Tietoja

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Administer actions
fi: Ylläpidä toimintoja
