JQ Multiselect (1.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: About
gu: વિશે

en: 1
gu: ૧

en: Administer actions
gu: સંચાલકની ક્રિયાઓ
