JQ Multiselect (1.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Search
hi: खोज

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: About
hi: के बारे में

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर

en: Administer actions
hi: कार्रवाई प्रशासन
