JQ Multiselect (1.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Search
hu: Keresés

en: Settings
hu: Beállítások

en: About
hu: Leírás

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Administer actions
hu: Műveletek adminisztrációja

en: The jQuery MultiSelect plugin detected in %path.
hu: A jQuery MultiSelect bővítmény megtalálva %path útvonalon.
