JQ Multiselect (1.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Search
hy: Որոնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ
