JQ Multiselect (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Yes
it: Sì

en: Search
it: Cerca

en: Settings
it: Impostazioni

en: About
it: Informazioni

en: Placeholder
it: Segnalibro

en: Administer actions
it: Amministra azioni
